ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Siłownia Dębica

Siłownia Dębica

0.00
Siłownia Dębica
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia Dębica to miejsce skupiające osoby lubiące kulturystykę. Nowoczesne maszyny i urządzenia pozwalają na pracę nad każdym mięśniem ciała. Po okiem wykwalifikowanych trenerów można wykonać tutaj różnorodne treningi i wysmuklić sylwetkę. Na terenie obiektu znajduje się także sauna infrared, która z pewnością jest dobrym pomysłem na zakończenie treningu. Wszystkie treningi odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, któzy pokierują początkujących i pomogą zaawansowanym. Siłownia Dębica posiada pełne zaplecze sanitarne.

SIłownia Dębica posiada saunę infrared. W zależności od tego czy skorzystamy z niej przed czy po treningu uzyskamy inne efekty. Zażywając kąpieli w saunie przed treningiem uzyskujemy efekt podobny do tradycyjnej rozgrzewki. Natomiast wizyta w saunie po treningu pomaga się rozluźnić i zrelaksować.

Siłownia Dębica wyposażona jest w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Trening można przeprowadzać samemu lub skorzystać z pomocy doświadczonego instruktora. Wytrzymałe maszyny pozwalają na pracę nad konkretnymi mięśniami lub całym ciałem.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowe wejście 6 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 45 zł
Sauna godziny otwarcia15 minut 8 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Siłownia Dębica

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kościuszki
39-200 Dębica

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 11:00 - 21:00

Wtorek: 11:00 - 21:00

Środa: 11:00 - 21:00

Czwartek: 11:00 - 21:00

Piątek: 11:00 - 21:00

Sobota: 11:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz