ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

FORMA Siłownia i Fitness

FORMA Siłownia i Fitness

3.60
FORMA Siłownia i Fitness
3.60 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

FORMA Siłownia i Fitness to klub, który dociera zarówno do mężczyzn jak i do kobiet. Wpływa na to przede wszystkim atrakcyjna oferta ćwiczeniowa. A znajdują się w niej zarówno zajęcia aerobowe wzmacniające ogólną formę fizyczną ciała, ale też i treningi na siłowni, w których zbudujesz swoje mięśnie, oraz zdrowo i estetycznie wyglądające ciało. Atmosfera w naszym obiekcie sprzyja treningom, a nasza kadra zadba o twoje bezpieczeństwo i o to, byś odpowiednio dobrał trening do swoich możliwości. Treningi u nas, to sposób na przedłużenie sobie życia.

Nasze zajęcia skupiają się przede wszystkim na treningu aerobowym. Dzięki niemu poprawia się ogólna forma organizmu, a przeprowadzany regularnie pozwala gubić zbędne kilogramy. Nasi instruktorzy umiejętnie przekażą ci swoją wiedzę, tak byś czerpał jak najwięcej z treningów.

Popraw swój wygląd, zdobądź zdrowe i wysportowane ciało, które nie zawiedzie cię nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kadra trenerska pokaże ci, jak ćwiczyć by było to najbardziej efektywne dla ciebie. Skupimy się na twoich indywidualnych możliwościach.

Do waszej dyspozycji jest zarówno solarium jak i nowoczesna sauna. Nasza sauna jest nieco inna niż w innych tego typu klubach. Dysponujemy sauną na podczerwień, która równie dobrze wpływa na wasz organizm. Dbamy o formę i twoje zdrowie, ale też o poziom twojego relaksu i zadowolenia.

Dostępny sprzęt

Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Stepper Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa FORMA Siłownia i Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Okrężna 36
76-150 Darłowo

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz