ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness World Czechowice-Dziedzice Kablownia

Fitness World Czechowice-Dziedzice Kablownia

3.25
Fitness World Czechowice-Dziedzice Kablownia
3.25 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness World Czechowice-Dziedzice Kablownia to miejsce, które oferuje Wam największą w okolicy, doskonale wyposażoną siłownię ze strefami do treningu funkcjonalnego, stretchingu oraz salę fitness. Wyposażenie klubu jest nie tylko profesjonalne, ale także wysokiej jakości. Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów zatrudniamy najlepszych trenerów i instruktorów fitness z dużym doświadczeniem. Fitness World Czechowice-Dziedzice Kablownia posiada również szeroką ofertę zajęć grupowych dla osób w różnym wieku i na każdym poziomie aktywności fizycznej.

Fitness World Czechowice-Dziedzice Kablownia posiada szeroką ofert zajęć fitness. Od zajęć wydolnościowych, wzmacniających mięśnie, spalających tkankę tłuszczową, poprzez zajęcia kształtujące i modelujące sylwetkę, aż do zajęć rozciągających i relaksujących. A wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora fitness.

Nowoczesna siłownia w Fitness World Czechowice-Dziedzice Kablownia została wyposażona w profesjonalny sprzęt wysokiej jakości. Trening można przeprowadzić samemu lub skorzystać z pomocy trenera personalnego. Na siłowni przez cały czas znajdują się trenerzy, którzy chętnie pomogą w doborze maszyn i wytłumaczą jak z nich bezpiecznie korzystać.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open (trening między 21:00-06:00) godziny otwarcia1 miesiąc 49 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness World Czechowice-Dziedzice Kablownia

Adres i dane kontatkowe

Adres: Legionów 83
43-502 Czechowice-Dziedzice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Siłownia otwarta 24/7

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz