ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Interfit Club

Interfit Club

3.00
Interfit Club
3.00 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Interfit Club to klub, którego najważniejszym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Znajdziemy tu duże, odpowiednio przystosowane i klimatyzowane sale do zajęć grupowych fitness, profesjonalną siłownię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt, solarium saunę oraz opiekę trenerów personalnych. Siłownia podzielona jest na 4 kompleksowo wyposażone strefy, z których klienci mogą korzystać bez ograniczeń w ramach pobieranego abonamentu. W klubie pracują doskonale wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy personalni i instruktorzy fitness.

Zajęcia grupowe fitness odbywają się na dużej, klimatyzowanej i specjalnie zaaranżowanej sali, wyposażonej w różnorodny sprzęt wysokiej jakości. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy fitness, którzy dbają o prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni, możemy odpocząć i zregenerować siły korzystając z sauny infra red. Sesja w saunie pozytywnie wpływa na likwidację cellulitu, wspomaga proces odchudzania, oczyszcza organizm z toksyn oraz poprawia wygląd skóry.

Siłownia w klubie podzielona jest na 4 kompleksowo wyposażone strefy takie jak : strefa cardio, wolnych ciężarów, maszyn siłowych i treningu funkcjonalnego. Możemy tu odbyć profesjonalny trening wszystkich partii mięśniowych, pod okiem doskonale wykwalifikowanych trenerów.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Interfit Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: 3 Maja 169
41-500 Chorzów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 23:00

Wtorek: 06:30 - 23:00

Środa: 06:30 - 23:00

Czwartek: 06:30 - 23:00

Piątek: 06:30 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz