ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitnex

Fitnex

2.83
Fitnex
2.83 6
Ilość ocen: 6 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitnex to nowoczesny klub sportowy posiadający w swojej ofercie kilka stref sportowych takich jak strefa cardio, strefa maszyn siłowych, strefa wolnych ciężarów oraz strefa funkcjonalna. Dodatkowo jest tu sala do zajęć fitness i crossfit. W ofercie klubu dostępne są również treningi personalne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Klub to świetne miejsce aby zadbać o swoją sprawność, kondycje fizyczną czy też spalić zbędne kilogramy. W strefie cardio można zadbać o swój układ sercowo-naczyniowy.

Crossfit to uniwersalne zestawy ćwiczeń, które wykonywać mogą wszyscy. Możemy tu między innymi biegać, skakać, jeździć na rowerze, podnosić się na drążku czy też rwać i podrzucać ciężary. Po takich zajęciach jesteśmy bardzo zmęczeni ale zadowoleni. Efektem jest poprawa wydolności, kondycji, siły i szybkości.

Zajęcia fitness to doskonały sposób aby zadbać o swój wygląd, sprawność oraz kondycję fizyczną. W łatwy i przyjemny sposób możemy tu pozbyć się zbędnych kilogramów, spalić tkankę tłuszczową czy też pozbyć się cellulitu. Jest to świetny sposób na spędzenie aktywnie wolnego czasu w gronie znajomych lub innych osób.

Siłownia w klubie Fitnex posiada następujące strefy takie jak strefę wolnych ciężarów, strefę cardio, strefę maszyn siłowych oraz strefę funkcjonalną. Można tu zadbać o swój układ sercowo-naczyniowy ,wydolność oddechową, sprawność i kondycję fizyczną. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów dbających o bezpieczeństwo.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Hantle Ławki skośne Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 20 zł
Karnet ważny 90 dni godziny otwarcia12 wejść 120 zł
Karnet bez ograniczeń godziny otwarcia1 miesiąc 110 zł
Karnet bez ograniczeń kontynuacja godziny otwarcia1 miesiąc 85 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitnex

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. 14 Lutego 24B
89-600 Chojnice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 17:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz