ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Frączkowski Gym & Fitness

Frączkowski Gym & Fitness

2.15
Frączkowski Gym & Fitness
2.15 13
Ilość ocen: 13 (pokaż recenzje)

O siłowni

"Frączkowski Gym & Fitness" to mieszczący się na dużej powierzchni, nowoczesny fitness klub. Klub to najlepiej wyposażony obiekt w okolicy, a doświadczeni trenerzy personalni, instruktorzy kulturystyki, instruktorzy sztuk walki oraz licencjonowane instruktorki fitness z profesjonalnym zapleczem, tworzą nie powtarzalny i wyjątkowy klimat. Klub podzielony jest na trzy strefy: siłownię strefę cardio oraz strefę fitness. Dodatkowo odbywają się tu zajęcia sztuk walki, crossfit oraz porady treningowe, dietetyczne oraz można otrzymać specjalnie ułożony plan treningowy i żywieniowy. Można tu również skorzystać z sauny.

Doświadczone i licencjonowane instruktorki fitness prowadzą takie zajęcia jak: TBC, Step&Fun, Shape Ball, Fit Ball, BPU, Atak na Brzuch, Pilates. Regularne ćwiczenia pozwalają poprawić sprawność i kondycje fizyczną, zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić samopoczucie.

W klubie znajduje się strefa relaksu, z sauną na podczerwień. Pobyt w saunie to idealny sposób aby odpocząć po ciężkim i wyczerpującym treningu, przyśpiesza przemianę materii, oczyszcza organizm z toksyn oraz wyraźnie poprawia wygląd skóry.

Siłownia posiada nowoczesne maszyny do treningu siłowego oraz strefę wolnych ciężarów. Klub posiada 35 stanowisk, pozwalających przeprowadzić trening na każdą partię mięśniową, a zawodowi trenerzy pomagają podczas treningów.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Frączkowski Gym & Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Toruńska 27
86-200 Chełmno

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 17:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz