ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fabryka Sportu

Fabryka Sportu

2.80
Fabryka Sportu
2.80 10
Ilość ocen: 10 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fabryka Sportu to nowoczesny klub sportowy, który oferuje nie tylko siłownię i salę fitness, ale także zajęcia taneczne, crossfit oraz możliwość ćwiczenia sportów walki. Cały budynek jest klimatyzowany i spełnia najwyższe standardy. Siłownia zaopatrzona jest w strefę cardio i wolnych ciężarów. Sale taneczna i do fitness zostały wyposażone w niezbędny sprzęt i lustra, co poprawia odpowiednie ustawienie sylwetki w trakcie zajęć. Ponadto w klubie znajduje się jedyny w mieście ring. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów. Poza standardową ofertą klub organizuje cykliczne warsztaty i szkolenia.

CrossFit w Fabryce Sportu to innowacyjny pomysł, który przyciąga wielu klientów. Można ćwiczyć pod okiem doświadczonych trenerów, którzy chętnie pomogą z odpowiednią postawą. Taki trening pomaga zrzucić tkankę tłuszczową i osiągnąć zaplanowany cel.

Zajęcia fitness prowadzone są w nowoczesnych, klimatyzowanych salach z lustrami. Znacząco ułatwia to ćwiczenie zumby, pilatesu czy fitball. Nad odpowiednim przebiegiem wszystkich ćwiczeń czuwają profesjonalni instruktorzy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Siłownia została wyposażona w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Klimatyzowana sala została podzielona na strefę cardio i wolnych ciężarów. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy trenera personalnego oraz ułożenie indywidualnego planu treningowego, który będzie nastawiony na osiąganie wyznaczonych celów.

Nowoczesna, klimatyzowana sala do tańca posiada lustra, które są niezbędne podczas ćwiczeń tanecznych. Odbywa się tutaj zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. Proponowane tańce to: balet, taniec towarzyski, Ladies Latino, Ladies Broadway Jazz, Video Clip Dance i Girls Latino. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia Taniec

Cennik

Wejście jednorazowe 15 zł
Siłownia godziny otwarcia1 miesiąc 79 zł
Zajęcia godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fabryka Sportu

Adres i dane kontatkowe

Adres: Mickiewicza 41
22-100 Chełm

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 17:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz