ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

SOHO Body Spirit

SOHO Body Spirit

2.50
SOHO Body Spirit
2.50 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

SOHO Body Spirit to wyjątkowe miejsce stworzone aby cieszyć ducha i ciało. Jesteśmy klubem z wielkimi możliwościami a stworzyliśmy ten obiekt z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nazwa i cały awangardowy design klubu powstał w nawiązaniu do lat 70, a konkretnie chcieliśmy nawiązać do nowojorskiej dzielnicy Soho. Wystrój został tak przygotowany aby wzbudzać duże zainteresowanie wśród odwiedzających nas gości. Jednak cała otoczka wizualna nie może przytłoczyć naszego zaplecza maszynowego i personalnego. Świetnie wyszkolona kadra chętnie pomaga w treningu każdemu z odwiedzających, a nowoczesne maszyny pomagają wytrenować wymarzoną sylwetkę.

Sale fitness przygotowaliśmy tak aby każdy nasz gość, bez różnicy na wiek czy płeć mógł cieszyć z treningów. Wszystkie zajęcia prowadzone są prze specjalistów w swojej dziedzinie, dzięki czemu ćwiczenia nie są trudną pracą, to miła zabawa podczas której spalamy mnóstwo kalorii a przy okazji poznajemy nowych ludzi i poprawiamy samopoczucie.

Myśląc o prawdziwych ćwiczeniach powinniśmy pomyśleć o odpowiednio wyposażonym klubie. W SOHO znajdziesz siłownię na najwyższym poziomie, maszyny siłowe, atlasy, hantle czy maszyny do cardio sprawiają że każdy może przyjść, odbyć trening i w najbliższym czasie cieszyć się efektami.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc od 99 do 259 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa SOHO Body Spirit

Adres i dane kontatkowe

Adres: GRODZISKA 46
05-840 Brwinów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz