ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

WS Sport Fitness Club

WS Sport Fitness Club

0.00
WS Sport Fitness Club
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o wspaniałej figurze, czy też kondycji ciała i zdrowia nie powinieneś dalej zwlekać. Jedyny taki klub w mieście jakim jest WS Sport Fitness Club zaprasza do regularnych ćwiczeń siłowych oraz fitness. Nasz klub znajduje się przy ul. Mazurskiej 19 i dla każdego klienta przewidziany jest parking na prywatnym terenie. Nowoczesne podejście do klienta, niekiedy nie szablonowe rozwiązania podczas ćwiczeń i do tego profesjonalny sprzęt i to wszystko aby zadbać o formę każdego naszego gościa. Każdy odwiedzający nas może liczyć na indywidualne podejście, dzięki czemu w szybki sposób zostanie osiągnięty wymarzony efekt.

Fitness to przestronna sala o dużych lustrach, dzięki którym instruktor ma ułatwiony kontakt z ćwiczącymi, a tak że może nadzorować przebiegający trening. Zajęcia fitness są bardzo ciekawą ofertą dla każdego, tempo ćwiczeń dopierane jest do każdego klienta, tak aby bezproblemowo mógł przejść przez serię ćwiczeń. Profesjonalny sprzęt audio zapewnia nam rytmiczną muzykę, dzięki której ćwiczenia wykonuje się swobodniej.

Największym zainteresowaniem cieszy się sala do ćwiczeń siłowych, w związku z tym wyposażyliśmy ją w profesjonalny sprzęt, dzięki któremu efekty przyjdą jeszcze szybciej i łatwiej. Do dyspozycji klientów znajduje się wiele ławek treningowych, sztang czy hantli, a tak że wielofunkcyjny sprzęt, na którym wyćwiczymy podstawową grupę mięśni.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa WS Sport Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Mazurska 19
87-300 Brodnica

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 22:00

Wtorek: 09:00 - 22:00

Środa: 09:00 - 22:00

Czwartek: 09:00 - 22:00

Piątek: 09:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz