ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Seven FITNESS

Seven FITNESS

3.50
Seven FITNESS
3.50 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Pozwól sobie na relaks i zadbanie o własną formę w iście królewskich warunkach! Zapraszamy cię do klimatycznego klubu sportowego Seven w Brodnicy gdzie zadbasz zarówno o swoje ciało jak i duszę. Sport to zdrowie jak głosi stare powiedzenie ale trzeba pamiętać również o odpowiednim odpoczynku i regeneracji naszych mięśni. Seven daje Ci możliwość pracy nad własną formą poprzez siłownię lub treningi fitness w grupach ale do Twojej dyspozycji oddaje również sauny, które pomogą w regeneracji twojego organizmu i ukojeniu nerwów.

Fitness to super rozwiązanie dla każdego komu trudno zmobilizować się do samodzielnej pracy nad sobą. Chcesz zacząć się ruszać, pragniesz mian i lepszego samopoczucie? Odwiedź nasz klub Seven i pozwól sobie pomóc. Dobierzemy odpowiedni dla Ciebie program zajęć, który pomoże osiągnąć Ci wymarzone efekty.

Sauna to zdrowie, relaks i odpoczynek w jednym. Pozwól sobie zatem na skorzystanie z tej dobroci, którą oferuje klub Seven i ciesz się świetnym samopoczuciem na co dzień. Jesteś zmęczony codziennością? Praca przysparza Ci mnóstwo stresów? Intensywnie ćwiczysz i uprawiasz sporty? Sauna to zatem idealne miejsce do Twojej regeneracji- zarówno ciała jak i umysłu.

Dla wielu osób w obecnych czasach siłownia stała się sposobem na życie. Też chciałbyś zacząć ćwiczyć lecz nie wiesz do końca jak się za to zabrać aby nie zrobić sobie krzywdy a Twój trening przynosił odpowiednie rezultaty? Zapraszamy Cię do Seven gdzie zarazimy Ci pasją do treningów na siłowni. Nasi trenerzy pomogą Ci rozpocząć pracę nad sylwetką i zapewnią Ci bezpieczeństwo na treningu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness - karnet w godz. 6.00 - 8.30 godziny otwarcia1 miesiąc 49 zł
Siłownia, fitness - karnet do godz 15 / całodzienny godziny otwarcia1 miesiąc 79 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 159 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia3 miesiące miesiąc 109 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 rok mieisęcznie 119 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Seven FITNESS

Adres i dane kontatkowe

Adres: Żeromskiego 2
87-300 Brodnica

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz