ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Studio Figura Biłgoraj

Studio Figura Biłgoraj

0.00
Studio Figura Biłgoraj
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Studio Figura w Biłgoraju jest nowoczesnym , kompleksowo wyposażonym klubem posiadającym szeroką gamę najwyższej jakości sprzętu,atestowanych firm. Klub swoim klientom oferuje profesjonalnie wyposażoną siłownię w sprzęt i urządzenia zarówno do ćwiczeń siłowych jak też wytrzymałościowych. Prowadzona jest tu również szeroka gama zajęć fitness. ponadto studio ma w swojej ofercie również saunę, masaż oraz salon odnowy biologicznej. Jest to idealne miejsce aby aktywnie spędzić czas jak również zaznać relaksu.

Studio Figura w Biłgoraju posiada w ofercie szeroka gamę zajęć fitness. Klub posiada w swoim wyposażeniu rewolucyjne urządzenia do kompleksowego modelowania sylwetki. Ćwiczenia na nich wpływają na poprawę wyglądu skóry, zwiększa się wydolność układu sercowo-naczyniowego, likwiduje stres i zmęczenie.

Studio posiada saunę infrared, która w odróżnieniu od tradycyjnej sauny emituje ciepło przez promienniki podczerwieni. Efekty działania sauny to między innymi stopniowa utrata wagi, znaczna redukcja cellulitu, łagodzi objawy schorzeń reumatycznych, wzmacnia system odpornościowy i układ krążeniowy.

Siłownia w Studio Figura to profesjonalnie wyposażone miejsce w sprzęt siłowy i wzmacniający jak również maszyny aerodynamiczne. Można tu rozbudować swoją masę mięśniową, siłę, jak również wzmocnić wytrzymałość i poprawić sprawność i kondycję fizyczną. Zajęcia prowadzone są pod okiem profesjonalnych trenerów.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Karnet- Open, dowolna ilość wejść na trening godziny otwarcia1 miesiąc 149 zł
Karnet-standard, wejście 2x w tygoniu godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Karnet-basic,wejście 2xw tygodniu do godz.12 99 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Studio Figura Biłgoraj

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Kościuszki 50a
Biłgoraj

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 20:30

Wtorek: 09:00 - 20:30

Środa: 09:00 - 20:30

Czwartek: 09:00 - 20:30

Piątek: 09:00 - 20:30

Sobota: 09:00 - 20:30

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz