ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

SmartGym

SmartGym

0.00
SmartGym
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

SmartGym jest siecią klubów fitness, które bardzo dobrze sprawdzają się w dzisiejszym świecie. Nasze kluby podzielone są na różne strefy ćwiczeń, dzięki czemu każdy może trenować konkretne partie ciała w odpowiednim miejscu. Bez znaczenia czy jesteś początkujący, czy od dłuższego czasu chodzisz na siłownie. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy nie tylko strefy ćwiczeń, ale także nowy sprzęt najwyższej jakości, który pozwoli Ci stworzyć upragnioną sylwetkę. Nie musisz się martwić godzinami otwarcia, gdyż wszystkie kluby SmartGym otwarte są 24/7. Kupując karnet masz dostęp do wszystkich zajęć fitness i siłowni bez żadnych ograniczeń.

Sala fitness to miejsce, gdzie odbywają się zajęcia grupowe. SmartGym oferuje zajęcia zumby, power dance i pilates. Ponadto można zapisać się na jogę czy wake up morning, co pomoże dobrze rozpocząć dzień. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów, dostosowane do indywidualnych predyspozycji ćwiczących.

Siłownia SmartGym podzielona jest na strefy przeznaczone do indywidualnego lub grupowego treningu. Można ćwiczyć samodzielnie lub pod okiem instruktora. Ponadto poza doskonałym sprzętem klub oferuje zajęcia skierowane na konkretne partie ciała. Dzięki czemu wymodelowanie sylwetki jest niezwykle łatwe. SmartGym posiada także strefę przeznaczoną wyłącznie dla pań.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Stepper

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia4 tygodnie 49 zł
Wejściówka 24 H godziny otwarcia24 h 19 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa SmartGym

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Mostowa 5
43-300 Bielsko-Biała

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Siłownia otwarta 24/7

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz