ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Maniac Gym

Maniac Gym

2.50
Maniac Gym
2.50 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Maniac Gym to nie tylko klub fitness. Jest to także miejsce, które od kilku lat współpracuje z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku. Dzięki temu może zaproponować także usługi prozdrowotne. Maniac Gym to pierwszy fitness klub w Polsce, który wprowadził trening kontrolowany z częścią badawczą. Programy dobierane są w oparciu o badania wydolności z zakresu kultury fizycznej, siły izometrycznej i dynamicznej oraz szczegółową analizę składu ciała. W klubie znajduje się także część rehabilitacyjna i dietetyczna.

Maniac Gym posiada salę do zajęć fitness ze specjalistycznym podłożem amortyzującym. W ofercie zajęć grupowych znajdują się: cardio (aerobik w różnych odmianach tanecznych, Zumba), muscle (brzuch-uda-pośladki, płaski brzuch, body ball, cellulit killer), cardio & muscle (trening obwodowy, step aerobik, TBC), cooling (stretching, ćwiczenia gibkościowe, joga, pilates).

W klubie Maniac Gym do dyspozycji klientów jest sauna sucho-mokra. Korzystanie regularne z sauny oczyszcza organizm z toksyn, aktywizuje układ krążenia, poprawia wygląd skóry, pozytywnie wpływa na drogi oddechowe, hartuje organizm, pozytywnie wpływa na przemianę materii. Kąpiel w saunie zalecana jest zwłaszcza po wysiłku fizycznym, gdyż pozwala zregenerować siły i odpocząć mięśniom.

Maniac Gym posiada nowoczesną sala do treningu siłowego. Wyposażona została w różnorodne urządzenia siłowe, cardio i wolne ciężary. W siłowni znajduje się ponad 40 urządzeń do treningu siłowego z pomiarem tętna, rejestrem ilości serii i powtórzeń na wszystkie grupy mięśniowe. Dodatkowo można korzystać z 40 stanowisk do ćwiczeń na wolnych obciążeniach i 40 urządzeń cardio.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Karnet open godziny otwarcia3 miesiące 321 zł
Karnet open godziny otwarcia6 miesięcy 571 zł
Karnet open godziny otwarcia12 miesięcy 1000 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia3 miesiące 267 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia6 miesięcy 475 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia12 miesięcy 832 zł
Wstęp jednorazowy godziny otwarciajednorazowo 20 zł
Jednorazowe wejście siłowni godziny otwarciajednorazowo 15 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Maniac Gym

Adres i dane kontatkowe

Adres: Mickiewicza 5
17-100 Bielsk Podlaski

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 11:00 - 17:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz