ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

MissFIT

MissFIT

0.00
MissFIT
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub MissFit to miejsce przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Dzięki bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, a profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do każdej klientki sprawia, że z chęcią się tam wraca. W ofercie znajdują się między innymi siłownia oraz trening personalny, fitness, masaże, fizykoterapia oraz wiele innych. MissFIT daje nam możliwość zrelaksowania się, zadbania o zdrowie, wygląd skóry, pozwoli nam spalić zbędną tkankę tłuszczową, wzmocnić mięśnie wszystkich partii ciała oraz zadbać o kondycję fizyczną.

Klub MissFIT daje możliwość trenowania fitnessu w bardzo wielu formach, między innymi pole dance, czyli taniec na rurze, fitness jumping czy też klasyczna postać fitnessu - mobility training. Dzięki temu rozwija się świadomość naszego ciała, poprawia się stan kondycji fizycznej. Ćwiczenia wpływają także na gibkość oraz elastyczność mięśni, sprawiając, że zwiększają się nasze możliwości.

MissFIT posiada w swojej ofercie saunę, która ma zbawienny wpływ na zdrowie, skórę i ogólne samopoczucie. Dzięki regularnym wizytom w saunie, nasz organizm oczyszczany jest z toksyn, tłuszczu oraz cholesterolu, skóra staje się jędrna. Sauna daje także ulgę w bólach i opóźnia procesy starzenia się skóry. Oprócz tego jest bardzo dobrą formą relaksu oraz może rozluźnić nasze mięśnie po ciężkim treningu.

Siłownia w klubie MissFIT jest bardzo dobrze wyposażona, a indywidualne podejście do klientek sprawia, że osiągają one pożądane efekty. Istnieje możliwość pomiarów składu ciała metodś BIA, treningi obwodowe, vacu activ, program aktywna mama i jej dziecko oraz wiele innych. Możemy również skorzystać z usług trenera personalnego, który dobierze plan treningowy, odpowiednio zmotywuje oraz zadba o bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Dostępny sprzęt

Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Fitness - pole dance godziny otwarcia1 wejście 30 zł
Fitness godziny otwarcia1 wejście 15 zł
Fitness godziny otwarcia4 wejśca 50 zł
Fitness OPEN godziny otwarcia1 miesiąc 125 zł
Siłownia - Standard Opcja godziny otwarcia1 wejście 15 zł
Siłownia - Full Opcja godziny otwarcia1 wejście 30 zł
Siłownia - karnet OPEN godziny otwarcia1 miesiąc 110/230 zł
Sauna - wejście pojedyncze godziny otwarcia30 minut 20 zł
Sauna - wejście pojedyncze godziny otwarcia1 godzina 30 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa MissFIT

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Siemońska 11
42-500 Będzin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 20:00

Sobota: 08:30 - 13:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz