ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Najlepszy dietetyk i trener personalny - Władysławowo

Opinie, cenniki, oferta - w jednym miejscuJESTEŚ TRENEREM ?
Trener Kinga Waniek

Kinga Waniek

  • Kulturystyka
  • Porady dietetyczne i suplementacja
  • Stretching
  • inne

Treningi na terenie Gdyni, Rumii, Gdańska( Półwysep i okolice), dieta ketogeniczna i lchf Szczegóły na trening-trojmiasto.pl

0.00

Trener personalny - czy warto?

profesjonalni trenerzy i dietetycy

Wsparcie trenera osobistego we Władysławowie

Każdy z nas odwiedza siłownię z różnych powodów. W walce ze zbędnymi kilogramami bardzo ważne jest profesjonalne wsparcie trenera osobistego z Władysławowa. Dzięki temu od początku wejdziesz na prawidłową drogę do wymarzonej sylwetki. Zyskaj pewność, że wykonana praca na sali treningowej przyniesie założone efekty. Z trenerem nauczysz się jak wykonać prawidłowo rozgrzewkę i dostosujesz intensywność treningu do swoich umiejętności. Zmień swoje życie i zadbaj o swoje zdrowie. Dojście do wymarzonej formy z profesjonalnym wsparciem sprawi, że codzienna aktywność fizyczna i zmiana nawyków żywieniowych wejdzie na stałe do Twojego codziennego grafika.

najlepszy trener osobisty

Treningi indywidualne we Władysławowie – dlaczego warto?

Utrata kilogramów to proces, który wymaga ciężkiej pracy i cierpliwości. Proces zrzucania tkanki tłuszczowej tylko w połączeniu z indywidualnym planem treningowym i zrównoważoną dietą przyniesie wymarzone efekty. Pracując z trenerem zdobędziesz wiedzę na temat działania ludzkiego organizmu, poznasz jak działają wszystkie sprzęty na siłowni, a w razie kryzysu zyskasz wsparcie mentalne, które może okazać się nieocenione. Praca z trenerem to przede wszystkim bezpieczeństwo. Wszystkie ćwiczenia dostosowane będą do Twojego aktualnego stanu zdrowia, a rozpoczęcie współpracy odbędzie się po wcześniejszym wywiadzie na temat Twoich celów, oczekiwań, obecnej formy, chorobach i doświadczeniu ze sportem. Wszystko po to, by zrealizować wszystkie cele w założonym czasie. Trener osobisty to osoba, która może pochwalić się dużą wiedzą i doświadczeniem. Każdy zauważy, że budowanie formy odbywa się także w kuchni. Każdy plan treningowy w połączeniu ze wskazówkami dotyczącymi odżywania przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Rozpocznij przygodę z siłownią na poważnie i zadbaj o wsparcie trenera osobistego z Władysławowa. Trać tłuszcz i buduj mięśnie z profesjonalistami.

Przekonaj się sam i umów pierwszy trening przez muv.pl, przyjdź na spotkanie i wystaw recenzję. Być może to Twój pierwszy krok do sukcesu!