ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Stanisław Bełza

Stanisław Bełza

3.40
Stanisław Bełza
3.40 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Witaj!

Jestem licencjonowanym trenerem i dietetykiem z międzynarodową licencją IFAA oraz akredytacją REPs.

Ukończyłem wiele kursów, jak wielu innych. Co zatem mnie wyróżnia? Przede wszystkim to, że nie jestem sprzedawcą treningów, tak jak większość trenerów. Dla mnie nie liczy się ilość, lecz jakość prowadzonych przeze mnie zajęć. Siłownia, i trening z nią związany, to moja pasja, która towarzyszy mi od 10 lat. Chętnie Cię tą pasją zarażę, dając z siebie jednocześnie to co najlepsze.

Celem mojej pracy jest realizacja Twoich celów!

Muszę Cię też uprzedzić, nie będę owijał w bawełnę, czy mydlił oczu – do razu powiem Tobie co musimy zrobić aby te cele osiągnąć.

Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym z ciężarem własnego ciała oraz wolnymi ciężarami. W pracy z podopiecznymi często wykorzystuję również taśmy TRX, Kettlebell’s, FitBall’e czy Powerband’y.

Treningi prowadzę obecnie na siłowniach McFit, CityFit Rondo ONZ, Bodyshape (Metro Kabaty) i w wybranych klubach S4. Istnieje możliwość prowadzenia treningów w innych klubach po wcześniejszej konsultacji.

Jeżeli zależy Tobie na realizacji celów oraz na tym, aby w zdrowiu i bez kontuzji cieszyć się sprawnością przez wiele lat.

 

Cennik za jednostkę treningową:

1 trening – 180 zł

5 treningów – 800 zł

10 treningów – 1400 zł

20 treningów – 2400 zł

Rozpisywanie planu treningowego oraz diety rozpatrywane są indywidualnie.

 

Kontakt:

e-mail: traintobee@gmail.com

tel: 663005603

Instagram: @train2bee

Specjalizacje

Kettelbells Kulturystyka Stretching Trening korekcyjny Trening odchudzający Trening siłowy Trening w domu Trening z gumami TRX

Doświadczenie:

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz