ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Kamil Kolarczyk

Kamil Kolarczyk

4.67
Kamil Kolarczyk
4.67 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Witam Was na mojej stronie internetowej. Mam na imię Kamil i od kilku lat jestem niezależnym certyfikowanym trenerem personalnym. Przygodę z siłownią i fitness zacząłem gdy byłem jeszcze nastolatkiem, niedługo potem ta pasja stała się moją codzienną pracą.Kamil Kolarczyk – trener fitnessPracowałem w kilku klubach fitness w Rybniku i Jastrzębiu, zaś obecnie treningi prowadzę w Klubie Fitness Express Rybnik i wybranych siłowniach w województwie śląskim. Cechuje mnie duża niezależność i elastyczność, dlatego moja oferta jest atrakcyjna dla każdego, komu zależy na ofercie dostosowanej do jego możliwości. Wśród moich podopiecznych są także osoby z poleceń fizjoterapeutów – wówczas ćwiczenia są konsultowane i dostosowywane do zaleceń specjalisty.

Specjalizacje

Fitness Odnowa biologiczna Piłka nożna Porady dietetyczne i suplementacja Rehabilitacja Stretching Trening korekcyjny Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening w domu Trening z gumami TRX

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz