ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Najlepszy dietetyk i trener personalny - Puławy

Opinie, cenniki, oferta - w jednym miejscuJESTEŚ TRENEREM ?
Trener FemiUniverse©

FemiUniverse©

  • Masaż
  • Pilates
  • Rehabilitacja
  • inne

Mgr Magdalena Pazik Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, - Fizjoterapeutka oraz położna Zajęcia rekreacji ruchowej oraz tre…

3.60

Trener personalny - czy warto?

profesjonalni trenerzy i dietetycy

Wsparcie trenera osobistego w Puławach

Każdy z nas wie, że otyłość i nadmierna waga przyczynia się do wielu chorób. Chcąc to zmienić postanawiamy zmienić nawyki żywieniowe i zaczynamy uprawiać sport. Jedną z pierwszych decyzji jest kupno karnetu na siłownię. Niestety z każdym treningiem nasza motywacja może spadać przez brak efektów i katorżnicze ćwiczenia. Pamiętajmy, że odchudzanie i utrata tkanki tłuszczowej to trudna praca wymagająca często pomocy profesjonalisty. Wsparcie trenera osobistego w Puławach gwarantuje, że wylane poty na sali treningowej przyniosą zamierzone efekty. Trener osobisty podczas zajęć podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Nakreślony zostanie specjalny plan, którego wynikiem ma być wymarzona sylwetka i niższa waga. Współpraca od początku sprawi, że nauczysz się wykonywać poprawnie ćwiczenia i dowiesz się jak ważna jest rozgrzewka i odpowiednia regeneracja. Treningi i szybkie efekty doprowadzą to zupełnej zmiany Twojego życia. Siłownia stanie się miejscem, które na stałe zagości w Twoim codziennym grafiku.

najlepszy trener osobisty

Treningi indywidualne w Puławach– dlaczego warto?

Na siłowni można spotkać ludzi, którzy uczęszczają tam z różnych powodów. Jedni chcą schudnąć, inni nabrać mięśni, a jeszcze inni przygotowują się do zawodów w różnych dyscyplinach. Bez względu na cel ważne jest odpowiednie wsparcie i nakierowanie na sukces. Wsparcie trenera osobistego w Puławach gwarantuje, że Twoje droga do wymarzonej sylwetki będzie szybsza i efektywniejsza niż w przypadku treningu i diety losowo znalezionej w Internecie. Z trenerem zyskujesz pewność, że wszystkie ćwiczenia są dobrane do Twojej aktualnej formy i stanu zdrowia, a cały trening jest w pełni bezpieczny. Spalanie tłuszczu nie odbywa się tylko na siłowni. Bardzo ważne jest także odpowiednia dieta i odżywianie. Doskonale wie o tym Twój trener, który dostosuje jadłospis do Twojego stanu zdrowia i zaawansowania. Zrzuć zbędne kilogramy i popraw swój wygląd i samopoczucie. Przekonaj się, że zmiana nawyków żywieniowych i aktywność fizyczna z pomocą profesjonalisty pomoże zmienić Twoje dotychczasowe życie.

Przekonaj się sam i umów pierwszy trening przez muv.pl, przyjdź na spotkanie i wystaw recenzję. Być może to Twój pierwszy krok do sukcesu!