ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Najlepszy dietetyk i trener personalny - Piaseczno

Opinie, cenniki, oferta - w jednym miejscuJESTEŚ TRENEREM ?
Trener Maciej Urbowicz

Maciej Urbowicz

  • Analiza składu ciała
  • Boks
  • Crossfit
  • Kettelbells
  • Kulturystyka
  • Masaż
  • inne

Jestem Absolwentem Akademii Medycznej o kierunku Fizjoterapia. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie z sztuk walki i sportów siło…

3.33

Trener personalny - czy warto?

profesjonalni trenerzy i dietetycy

Wsparcie trenera osobistego w Piasecznie

Każdy z nas marzy o zdrowej, „fit” sylwetce. W walce ze zbędnymi kilogramami należy zmienić nawyki żywieniowe i rozpocząć aktywność fizyczną. Niestety dieta i plany treningowe z internetu mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Rozpoczynając swoją przygodę z siłownią warto już od pierwszego dnia skorzystać z pomocy profesjonalisty. Wsparcie trenera osobistego w Piasecznie gwarantuje, że zrealizujesz swój cel w założonym czasie. Zoptymalizujesz trening do swojego aktualnego stanu zdrowia i dowiesz się jak reaguje organizm podczas aktywności fizycznej. Proces spalania tkanki tłuszczowej wymaga wiedzy i doświadczenia. Trener personalny to osoba, która wie jak trenować i co jeść, by efekty ciężkiej pracy na treningu były zauważalne już po kilku tygodniach.

najlepszy trener osobisty

Treningi indywidualne w Piasecznie – dlaczego warto?

Trenując na siłowni bardzo ważne jest, by od samego początku wykonać prawidłowo rozgrzewkę, dobrać odpowiednie ćwiczenia i wykonywać je poprawnie technicznie. Niestety trenując samemu z techniką i doborem odpowiednich obciążeń jest różnie. Nie wszyscy wiedzą jak optymalnie dostosować trening do swoich aktualnych możliwości i stanu zdrowia. Pracując z trenerem osobistym masz pewność, że jesteś pod dobrą opieką i możesz liczyć na wsparcie i wiedzę w każdej sytuacji. Trener opracuje dla Ciebie indywidualny plan treningowy, który zakłada osiągnięcie postawionego celu w wyznaczonym czasie. Myślisz, że z trenerem personalnym trenując tylko zawodowcy? Nic z tych rzeczy. Trenerzy to osoby, którzy dzięki swojej pasji podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Są to sympatyczne osoby, którym zależy nad tym, byś wyszedł z każdego treningu zmęczony, ale również usatysfakcjonowany pod wykonanej ciężkiej pracy na sali treningowej. Wsparcie trenera osobistego w Piasecznie ma same plusy. Przekonaj się dlaczego warto od początku postawić na profesjonalizm.

Przekonaj się sam i umów pierwszy trening przez muv.pl, przyjdź na spotkanie i wystaw recenzję. Być może to Twój pierwszy krok do sukcesu!